3 batalion logistyczny

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
28 maja 2018
Mistrzostwa IWspSZ
W ostatnich dniach żołnierze 3 batalionu logistycznego wchodząc w składy reprezentacji 1 Pomorskiej Brygady Logistycznej z powodzeniem startowali w Mistrzostwach Inspektoratu Wsparcia SZ.


W Mistrzostwach w tenisie ziemnym, w klasyfikacji generalnej kobiet 2m. zdobyła st. szer. Anna Wojtal, a wraz z drużyną 1BLog w klasyfikacji zespołowej również 2 miejsce.

Reprezentacja Brygady, ze st. szer. Sebastianem Werykiem w składzie nie miała sobie równych w Mistrzostwach w pokonywaniu OSF oraz Mistrzostwach w biegu patrolowym wygrywając w klasyfikacji zespołowej w obu konkurencjach.

Indywidualnie st. szer. Weryk zaprezentował się wyśmienicie zwyciężając w pokonywaniu OSF oraz zajmując 3. lokatę w biegu patrolowym.

W ramach 3.PKO Festiwalu Biegowego w Bydgoszczy przeprowadzono Mistrzostwa IWspSZ w półmaratonie, które w klasyfikacji zespołowej zwyciężyła reprezentacja 1BLog. W skład drużyny 1BLog weszło 3 żołnierzy batalionu, z których najlepszy wynik zanotował mł. chor. Andrzej Krela zajmując 4m. w kat. mężczyzn 36-45 lat, a w klasyfikacji Festiwalu Biegowego w kat. M40 - 2m. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom 1BLog!

 

Dołączona galeria zdjęć: Mistrzostwa IWspSZ
generuj pdf
Kontakt

3 batalion logistyczny
Glewice
72-100 Glewice
tel. 261453517
3blog@ron.mil.pl